fbpx


Kaunas Cantat

Apie


X Kaunas Cantat – Kaunas Sings

2022 birželio 9-12 d.

Paraiškos priimamos iki 2022 m. vasario 15 d. 

Registracijos forma:

https://forms.gle/YY88EhrHDZL24Wya9 

Tarptautinis chorų festivalis ir konkursas „Kaunas Cantat“ – galimybė pažinti Laikinosios sostinės koncertinių erdvių savitumą, miesto šurmulį ir ilgametę chorinės muzikos istoriją. Kaunas, įsikūręs dviejų ilgiausių Lietuvos upių santakoje, nuo seno žinomas kaip svarbus daugiakultūris prekybos centras, pulsuojantis savitu gyvenimo ritmu.

Todėl „Kaunas Cantat“ organizatoriai ypač akcentuoja naujoviškas kūrinių interpretacijas, netradicines raiškos formas ir eksperimentus. Taigi, klausytojams sudaroma galimybė išgirsti ir pamatyti chorinį meną „kitaip“. Be kita ko, renginys orientuotas į pamirštas arba dar neatrastas miesto erdves, tinkamas chorinei muzikai.

Konkursas pasižymi kategorijų, koncertinių salių ir repertuaro įvairove. Taip siekiama pritraukti aukšto meninio lygio kolektyvų iš viso pasaulio.

Tarptautinėje komisijoje dirba aukštos profesinės kompetencijos ir skirtingų muzikinių patirčių turintys chorų dirigentai bei kompozitoriai. Jie padeda kelti dalyvaujančių kolektyvų meninį lygį ir edukuoti dirigentus.