fbpx

Kvalifikacijos kėlimo kursai


2022.05.13 10:07

Kvalifikacijos kėlimo kursai

Kaunas Cantat – Kaunas Sings 2022 Paskaitos

 

#KaunasCantat #KaunasSings2022

Belaukiant vakaro koncertų šurmulio, kviečiame chorų vadovus, dirigentus, mokytojus, vokalo pedagogus į festivalio svečių Jan Schumacher ir Singer Pur ansamblio paskaitas. Kompetetingi lektoriai pasidalins savo žiniomis ir sukaupta ilgamete patirtimi chorinės muzikos srityje. Dalyviams bus išduodami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

Dalyvio mokėstis 10 Eurų

Registracija – https://forms.gle/cQWsvQFJJMi6vSdX8 

Paskaitos vyks birželio 11 d. (šeštadienį) Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje (Kęstučio g. 85):

11.00 Jan Schumacher paskaita Atviri pasidainavimai: repertuaras, patarimai ir gudrybės 

 

14.00 Singer Pur ansamblio paskaita Dainavimas vokaliniame ansamblyje

Lektoriai:

Singer Pur ansamblis įkurtas 1991 metais ir savo muzikinę veiklą tęsia iki šiol. Kolektyvo sudėtis, kaip pabrėžia ir jo nariai, kiek neįprasta: ansamblyje dainuoja sopranas, trys tenorai, baritonas ir bosas. Kolektyvo repertuaras pasižymi itin įvairių stilių spektru. Ansamblio atliekamose programose galima išgirsti visko, ką galima atlikti balsu nuo viduramžių laikų iki avangardo.

Jan Schumacher – J. V. Gėtės universiteto, Darmštato muzikos akademijos dirigavimo profesorius, daugelio ansamblių Vokietijoje vadovas ir dirigentas. Jan Schumacher veda meistriškumo kursus didžiojoje dalyje Europos valstybių, JAV, Venesueloje, Filipinuose ir kitose pasaulio šalyse. Dirigentas dažnas komisijos narys įvairiuose tarptautiniuose chorų konkursuose ir festivaliuose, o dabar jis pat yra tarptautinės chorinės muzikos federacijos viceprezidentas.

 

#Kaunas2022