fbpx

Atidarymo koncertas


2022.05.13 10:15

Atidarymo koncertas

Kaunas Cantat – Kaunas Sings 2022 atidarymo koncertas

 

#KaunasCantat #KaunasSings2022

 

Birželio mėnesį Kauno miestas skendės kultūroje, o kartu – ir chorinės muzikos sūkuryje. Birželio 9-12 dienomis Europos kultūros sostinę chorine muzika užpildys jau dešimtasis „Kaunas Cantat“ festivalis. Kviečiame į atidarymo koncertą, kuris birželio 9 dieną vyks VDU Didžiojoje salėje, o festivalio atidarymo pažiba – vokalinis ansamblis iš Vokietijos „Singer Pur“.

Ansamblis įkurtas 1991 metais ir savo muzikinę veiklą tęsia iki šiol. Kolektyvo sudėtis, kaip pabrėžia ir jo nariai, kiek neįprasta: ansamblyje dainuoja sopranas, trys tenorai, baritonas ir bosas. Kolektyvo repertuaras pasižymi itin įvairių stilių spektru. Ansamblio atliekamose programose galima išgirsti visko, ką galima atlikti balsu nuo viduramžių laikų iki avangardo.

Singer Pur karjera išties įspūdinga: pasirodymai televizijoje ir radijuje, įrašų leidyba, dalyvavimai festivaliuose ir koncertuose beveik 60 valstybių. Festivalyje „Kaunas Cantat“ sekstetas pristatys ne tik savo programą, tačiau klausytojus nustebins ir kiekvienam lietuviui gerai žinomais lietuviškais kūriniais.

Kviečiame susipažinti ir pasiklausyti Singer Pur atliekamo kūrinio: https://youtu.be/sZv2_VJ7GDk

 

#Kaunas2022